17. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 3-7 listopada 2020 r.

Aktualności

Muzyka na 16. EFF Integracja Ty i Ja

 

czeszel 2

Kamil Czeszel – wokalista o przepięknym głosie. Od 14 roku życia śpiewa i występuje na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych. Zajął trzecie miejsce w edycji programu „Mam talent” z 2015 r. W tym samym roku wystąpił na Przystanku Woodstock w ramach projektu „Flower Power” prowadzonego przez Anię Rusowicz. Brał udział w wielu ważnych festiwalach, gdzie zajmował czołowe miejsca. W 2019 roku zdobył I miejsce na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

mozil krótki

Muzyczny Stand Up Czesława Mozila to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

Koncerty: 3 września, inauguracja festiwalu, godz. 17

 

postman

The Postman: Beatlesi z Polkowic. Grają od 1997 roku. Na koncie mają już ponad 1000 entuzjastycznie przyjętych koncertów w Polsce i na terenie Europy. O sobie mówią: „Każdy szczegół koncertu jest perfekcyjnie dopracowany pod względem wizualnym i muzycznym. Gitary, wzmacniacze i perkusja takie same na jakich grała Wielka Czwórka zapewniają wysokiej jakości, autentyczne brzmienie. Garnitury szyte na miarę w dwóch wersjach. Buty prosto z Liverpoolu. I to wszystko na żywo! Nie odgrywamy jedynie ich utworów. Dorastaliśmy, uwielbiając The Beatles i jesteśmy dumni z ciągłego doskonalenia harmonii i najdrobniejszych szczegółów wokalnych i instrumentalnych”.

Koncert: 6 września, zakończenie festiwalu, godz. 19