17. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 3-7 listopada 2020 r.

Aktualności

Zostań aktorem lub statystą – casting osób z dysfunkcją wzroku do serialu „Pasjonaci” w reż. Artura Dziurmana

 

 

Pasjonaci m

Artur Dziurman i grupa Scena Moliere prowadzą instytucję absolutnie wyjątkową – jedyny w Polsce profesjonalny teatr skupiający aktorów niewidomych. Teatr ITAN działający przy fundacji o tej samej nazwie kontynuuje dorobek Stowarzyszenia Scena Moliere w Krakowie. W każdym ze swoich spektakli konsekwentnie integruje profesjonalistów, amatorów, seniorów i młodzież w niezwykłym miejscu jakim jest teatr.

Teatr ITAN ruszył z produkcją serialu „Pasjonaci”. Szukają osób z dysfunkcją narządu wzroku, które chcą spróbować swoich sił – jako aktorzy bądź statyści na planie filmowym naszej najnowszej produkcji. Jesteś osobą z dysfunkcją wzroku, niewidomą bądź niedowidzącą? Masz doświadczenie aktorskie – na scenie lub przed kamerą, a może po prostu chcesz przeżyć przygodę? Zapraszamy do wspólnego działania!

Napisz lub zadzwoń:
tel.: +48 609 598 977
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nabór od czerwca 2019. Plan filmowy już w lipcu tego roku. Miejsca zdjęciowe to m.in. Kraków, morze, góry. Odpiszemy na każde zgłoszenie.

Obejrzyj materiał filmowy o Serialu:
https://youtu.be/imiWEn3BmJ4