17. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 3-7 listopada 2020 r.

Aktualności

Komunikat dla gości 13. EFF Integracja Ty i Ja

Drodzy goście 13. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja. Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi procedurami instytucji dofinansowujących 13. EFF Integracja Ty i Ja zwrot kosztów podróży dostępny jest jedynie dla osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów. Ze względów proceduralnych osoby niepełnosprawne prosimy o zabranie zaświadczenia o niepełnosprawności lub przesłanie skanu dokumentu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informujemy również, że wysokość zwrotu kosztów podróży będzie ustalana według poniższych zasad:

  • Podróż pociągiem: pełne koszty biletu w II klasie. Przy korzystaniu z wyższych klas (I klasa, kuszetka, sypialny) zwrotowi podlega jedynie część kosztów – do wysokości ceny biletu w II klasie.
  • Podróż autobusem/autokarem: pełne koszty biletu.
  • Podróż samochodem (niezależnie od ilości pasażerów): równowartość ceny biletu w II klasie pociągu typu TLK na danej trasie przysługuje 1 osobie (kierowcy lub właścicielowi pojazdu).
  • Zwrotowi nie podlegają koszty przejazdu taxi ani komunikacją miejską.

W celu obliczenia dokładnej wysokości możliwego zwrotu kosztów podróży samochodem prywatnym prosimy o przesłanie e-mailowego zapytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w treści nazwę miejscowości, z której będą Państwo podróżować.

Do zobaczenia w Koszalinie!

Biuro organizacyjne 13. EFF Integracja Ty i Ja

Kontakt:

Piotr Andrzej Bochenek

tel.: +48 94 348 15 41, +48 698 512 207

fax: +48 94 348 15 50 (z dopiskiem „Festiwal Integracja Ty i Ja”)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.