15. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 4-8 września 2018 r.

Aktualności

08 luty 2018

Nabór do konkursu filmowego 15. EFF Integracja Ty i Ja otwarty!

15. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja zbliża się wielkimi krokami, zapraszamy zatem do zapoznania się z regulaminem tegorocznego konkursu filmowego. W szczególności zapraszamy wszystkich filmowców-amatorów z niepełnosprawnością do zgłaszania swoich filmów w kategorii "Film amatorski".

więcej »

11 grudzień 2017

Spotkanie z okacji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych wzięliśmy udział w spotkaniu zorganizowanym przez Urząd Miejski, ZUS i Oddział Zachodniopomorski PFRON. Podczas wystąpienia przedstawiciela Oddziału Zachodniopomorskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uczestnicy zapoznali się z prezentacją, która podsumowała 14 – letnią historię EFF Integracja Ty i Ja.

więcej »

06 grudzień 2017

EFF Integracja Ty i Ja z wizytą podczas Europejskiego Parlamentu Osób Niepełnosprawnych w Brukseli

W dniach 6 – 9 grudnia 2017 przedstawiciele biura organizacyjnego Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja gościli w Parlamencie Europejskim w Brukseli. To nasz piąty pobyt na zaproszenie Marka Plury – eurodeputowanego.

więcej »

22 listopad 2017

EFF Integracja Ty i Ja w Parlamencie Europejskim w Brukseli

Miło nam poinformować, że nasz festiwal już po raz piąty będzie gościł w Parlamencie Europejskim w Brukseli. 6 grudnia 2017 przegląd filmów EFF Integracja Ty i Ja będzie wydarzeniem towrzyszącym obradom 4. Europejskiego Parlamentu Osób z Niepełnosprawnością. Serdecznie zapraszamy!

więcej »

15 listopad 2017

Filmowa Akademia Integracji

Filmowa Akademia Integracji w ramach 14. Europejskiego Festiwalu Integracja Ty i Ja w dniu dzisiejszym zakończyła prezentacje filmów o tematyce niepełnosprawności. W cyklu 12 spotkań wzięło udział 724 uczestników. Organizatorzy dziękują za liczną frekwencję i zainteresowanie tematem integracji społecznej. Na kolejne spotkania zapraszamy od stycznia 2018 r.

 

więcej »

09 październik 2017

Adrianna Zawadzińska II Vice Miss Świata!

W wielką radością informujemy, że gość naszego Festiwalu - Adrianna Zawadzińska - została II Vice Miss Świata podczas wyborów rozgrywanych w Warszawie. Dodatkowo Adrianna zdobyła tytuł Miss Wdzięku i Miss Foto. Gratulujemy!