Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA

Aktualności

14 czerwca 2017

Fotokonfrontacje 2017

W dniach 11 - 14 czerwca 2017 r. odbyła się trzecia edycja Fotokonfrontacji w ramach EFF Integracja Ty i Ja. Dzięki współpracy z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. R. Traugutta w Koszalinie, przed obiektywami fotografików stanęli członkowie Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju. Rezultaty wspólnej pracy poznamy we wrześniu podczas wystawy inaugurującej 14. EFF Integracja Ty i Ja.

więcej »

31 marca 2017

Wydawnictwo pofestiwalowe 13. EFF Integracja Ty i Ja

Wydawnictwo pofestiwalowe, dokumentujące przebieg 13. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja, jest już dostępne na naszej stronie internetowej w wersji elektronicznej. Zapraszamy do oglądania oraz wspominania najważniejszych i najciekawszych wydarzeń festiwalowych z roku 2016.

więcej »

16 marca 2017

Szkolenia w ramach cyklu „Kultura bez wyjątku” Narodowego Centrum Kultury

NCK NCK

Z przyjemnością informujemy, że organizatorzy EFF Integracja Ty i Ja zaproszeni zostali przez Narodowe Centrum Kultury do współpracy w ramach cyklu „Kultura bez wyjątku”. Jest to nowy cykl szkoleń z zakresu projektowania oferty kulturalnej. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach!

więcej »

08 lutego 2017

Nabór do konkursu filmowego 14. EFF Integracja Ty i Ja otwarty!

14. Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja zbliża się wielkimi krokami, zapraszamy zatem do zapoznania się z regulaminem tegorocznego konkursu filmowego. W szczególności zapraszamy wszystkich filmowców-amatorów z niepełnosprawnością do zgłaszania swoich filmów w kategorii "Film amatorski".

więcej »

01 lutego 2017

Kolejne spotkanie z cyklu Filmowa Akademia Integracji

Kolejne spotkanie Filmowej Akademii Integracji odbyło się o 1 lutego 2017 w sali kina Alternatywa w Koszalinie. Widzowie obejrzeli film „Zakochany Anioł” w reż. Artura Więcka w wersji opatrzonej audiodeskrypcją.

więcej »

25 stycznia 2017

Pierwsze tegoroczne spotkanie Filmowej Akademii Integracji

Pierwsze tegoroczne spotkanie z cyklu Filmowa Akademia Integracji odbyło się o 25 stycznia 2017 w sali kina Alternatywa w Koszalinie. Uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego w Koszalinie obejrzeli film „Lot nad kukułczym gniazdem” w reż. Miloša Formana.

więcej »