18. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 7-11 września 2021 r.

Aktualności

01 lutego 2021

Otwieramy nabór filmów w konkursie 18. EFF Integracja Ty i Ja!

Nabór filmów do konkursu głównego 18. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja właśnie został otwarty. Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 maja 2021 r.

więcej »

17 listopada 2020

Filmowa Akademia Integracji - finał

To już – niestety – ostatnie spotkanie w ramach Filmowej Akademii Integracji online. Przez dwanaście ostatnich wtorków zachęcaliśmy Was do obejrzenia filmów poświęconych tematyce niepełnosprawności.

 

więcej »

06 listopada 2020

17. EFF Integracja Ty i Ja już za nami!

Dobiegł końca XVII Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja. Statuetki i wyróżnienia powędrowały do laureatów. Na zakończenie wyświetlony został ostatni film tegorocznego Festiwalu – pozakonkursowy obraz norweski „Nadzieja” z przesłaniem, aby jego tytuł był optymistycznym mottem dla nas wszystkich na najbliższą przyszłość.

więcej »

06 listopada 2020

Petro Aleksowski - zaproszenie na spotkanie on-line

W tym roku po raz trzeci gościmy na Festiwalu „Integracja Ty i Ja” Petro Aleksowskiego – znanego operatora filmowego i reżysera filmów dokumentalnych. W Koszalinie wygrał w 2018 r. w kategorii dokumentu obrazem „Przerwana misja” o weteranach wojny w Afganistanie, zaś w ubiegłym był członkiem jury. Spotkanie z Petro Aleksowskim odbędzie się dzisiaj o godz. 14 w wersji on-line na naszym facebooku.

więcej »

06 listopada 2020

Festiwal - dzień czwarty

To już ostatni dzień XVII Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja. Dziś przed nami ostatnie projekcje filmów konkursowych. Zaczynamy, jak co dzień, o godz. 9.30 w kinie Alternatywa. W piątkowym repertuarze znalazły się m.in. dwa filmy, których bohaterowie, mimo pandemii, przyjechali do Koszalina.

więcej »

05 listopada 2020

Czwartek - zapowiedź programowa

W drugim dniu Festiwalu serdecznie zapraszamy na godz. 13.45 na ostatni dzisiaj blok filmów konkursowych - filmy amatorskie. O godz. 17.00 na festiwalowym facebooku rozpocznie się spotkanie on-line z jurorem tegorocznego Festiwalu – reżyserem Kubą Czekajem. Spotkanie poprowadzi Łukasz Maciejewski – znany krytyk filmowy, przyjaciel naszego Festiwalu.

więcej »