16. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 3-7 września 2019 r.

Aktualności

22 maja 2019

Zmarł Rosław Szaybo

 

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 21 maja, zmarł Rosław Szaybo – współtwórca i jeden z najwybitniejszych przedstawicieli Polskiej Szkoły Plakatu, ilustrator, fotografik, dyrektor artystyczny, autor wspaniałych okładek płyt słynnych muzyków (m.in. Eltona Johna, Johna Williamsa, Duke'a Ellingtona, Janis Joplin, Krzysztofa Komedy, Simona Garnfunkela, Judas Priest, Leonarda Cohena), profesor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (1993-2015). Mieliśmy zaszczyt gościć Profesora – podczas 9. EFF Integracja Ty i Ja w 2012 roku zasiadł w jury konkursu filmowego oraz zaprojektował plakat tej edycji Festiwalu.

 

więcej »

16 maja 2019

Czekamy na wolontariuszy!!!

 

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji EFF Integracja Ty i Ja. Otwieramy nabór na wolontariuszy.

 

więcej »

12 maja 2019

Nabór filmów do konkursu zakończony!

W tym roku otrzymaliśmy 2210 zgłoszeń do konkursu filmowego. Spośród nich wybierzemy kilkadziesiąt, które powalcza o nagrody Motyla 2019.

więcej »

08 maja 2019

Zostań aktorem lub statystą – casting osób z dysfunkcją wzroku do serialu „Pasjonaci” w reż. Artura Dziurmana

Nasi przyjaciele z Teatru ITAN ruszyli z produkcją serialu „Pasjonaci”. Szukają osób z dysfunkcją narządu wzroku, które chcą spróbować swoich sił – jako aktorzy bądź statyści na planie filmowym. Jesteś osobą z dysfunkcją wzroku, niewidomą bądź niedowidzącą? Masz doświadczenie aktorskie – na scenie lub przed kamerą, a może po prostu chcesz przeżyć przygodę? Zapraszamy do wspólnego działania!

więcej »

24 marca 2019

EFF Integracja Ty i Ja znów w drodze!

Tym razem jesteśmy w Hamburgu, na zaproszenie Klappe Auf Short Film Festival i bierzemy udział w spotkaniu europejskiej sieci festiwali filmowych o niepełnosprawności. Belgia, Niemcy, Polska, Hiszpania, Turcja i Wielka Brytania to obiecująca mieszanka poglądów i doświadczeń.

 

więcej »

22 marca 2019

Marcowa Filmowa Akademia Integracji

W marcu nasz cykliczny projekt miał dwie odsłony - 4 i 15 marca. W spotkaniach wzięła udział młodziez licealna.

więcej »